Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8 általános után lehetséges...

8 általános után lehetséges az érettségi?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és 8 általánossal rendelkezem. Bizonyos okok miatt nem tudtam tovább tanulni. Most elérkezettnek látom az időt, hogy folytassam. Olyan sulit keresek ahol lehetséges lenne az, hogy 1-2 év alatt meglegyen az érettségim. Amit néztem és szimpatikus is az a Szinyei Merse Pál Gimnázium. Ennek van egy Felnőttoktatási része. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata már esetleg? Láttam a honlapjukat, és beszéltem velük telefonon is, mégis úgy érzem nem tudtam mindent meg. Tudnátok segíteni?
2017. aug. 23. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, azt írja a honlap, hogy oda csak akkor mehetsz ha van már megvan a 9-10. osztályod.
2017. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos lehet csinálni pl. estin is, lehet hogy van "rövidített" oktatás is 4 év helyett 2. Ha magadtól is tudsz tanulni, akkor jó egy ilyen esti is, ahol nem kell annyi órát bejárni, magadtól meg minden nap tanulsz egy kicsit az érettségi időpontjáig és meglesz.
2017. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!