Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Humán beállítottsággal biosz?

Humán beállítottsággal biosz?

Figyelt kérdés
Mindig sokkal jobban mentek a humán tárgyak és az idegennyelvek de mostanában elkezdtem a biológia felé kacsintgatni, mindig is érdekelt. Kellő elhivatottsággal mennyi lehet az esély arra, hogy humánosként bioszon végezzek?

2017. aug. 28. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Simán. Szerintem ez a humán-reál beállítottság dolog egyébként sem állja meg a helyét, a legtöbb embernek többféle érdeklődése van, és ezek eltérő életszakaszokban kerülhetnek elő. Én orvosira fogok járni úgy, hogy mindig mindenki csőhumánosnak mondott/mond. Rájöttem, hogy a biosz és a kémia is ugyanúgy érdekel, és inkább ezekkel szeretnék foglalkozni, mellette pedig az, hogy szeretek olvasni és nyelveket tanulni, egy olyasmi marad, ami szélesíti a spektrumomat a világról. Gondolj arra, hogy minden, ami érdekel, kiegészít téged, nem pedig elvesz a lehetőségeidből. :)
2017. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A biológia határeset ilyen szempontból. Éppen ezért szokta általában szinte mindenki szeretni, mert vannak benne inkább humán jellegű, és reál vonások is.


A természettudományok mindig érdekeltek, pedig én is humán beállítottságú vagyok. (Bár én a magam részéről mindig is úgy gondoltam erre, hogy nem "pedig, hanem "éppen emiatt") :)

2017. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a válaszokat! :) Első válaszoló, hasonló nálam is a helyzet, neked is sok sikert!
2017. aug. 28. 23:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Faktos vagy?
2017. szept. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!