Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanúljak majd ha szerete...

Minek tanúljak majd ha szeretem a kémiát, biosz, föcit, törit?

Figyelt kérdés
10.es leszek és év végén kell majd faktot választani de nem tudom még mi legyek.Gyógyszereszen gonsolkoztam. Tudnátok ajánlani nekem szakokat?

2017. aug. 7. 22:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
11%
Kőműves.
2017. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz esetleg?
2017. aug. 7. 22:13
 3/13 anonim válasza:
Allatok, emberek, vagy termeszet. Melyik erdekel legjobban?
2017. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold végig először azt, h mit NEM tudnál biztosan csinálni (én például középiskolában tanítani), és akkor már is egy kicsivel szűkítetted a kört. Aztán próbálj meg pro-kontra listát írni, pl: Egy munkahelyen biztos nem ülni akarok a gép előtt, de szívesen dolgozok csapatban. Vagy tölts ki egy gimnazistáknak készült pályaválasztási tesztet. Sajna nekem egyik módszer sem jött be (Az 1.sel nem eléggé szűkítettem, a 2.sel még mindig túl sok maradt, a 3. pedig a három legkülönbözőbb szakirányt dobta ki) de neked hátha bejön :)
2017. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
állatok vagy természet
2017. aug. 7. 22:36
 6/13 A kérdező kommentje:
3. köszi a tanácsot :)
2017. aug. 7. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Állatorvos,gyógyszerész,orvos,vegyész,vegyészmérnök,biomérnök,élelmiszermérnök.
2017. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előbb gondold át, hogy milyen beállítottságú vagy. Én például imádtam a bioszt-föcit-törit, de mivel humán vagyok, meg sem fordult a fejemben, hogy bármilyen reálszakra jelentkezzek, mert az kész szenvedés lett volna. Egyik osztálytársam emelt kémiára készült idén, külön tanfolyamra járt, nagyon komoly számítások kellettek hozzá. Ha nagyon otthon vagy a kémiai számításokban, akkor lehet gyógyszerészet is.
2017. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A gyógyszerészet teljesen jó irány, de járj alaposabban utána, hogy miről szól a szak, és szerintem annak alapján már a többire is el tudsz kezdeni rátalálni.
2017. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Esetleg földtudományi szak? (Nem földrajz)
2017. aug. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!