Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Srácok, biosz emelt érettségir...

Srácok, biosz emelt érettségire készülőnek milyen könyveket ajánlotok? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

#érettségi #biológia érettségi #emelt bioszérettségi
2017. aug. 30. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Biblia
2017. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Mozaikos tankönyvek
2017. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Panemsulis könyv, Mándics Dezsős munkafüzet és treffortos feladatgyüjtemény
2017. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Panemsulis könyv nekem elég volt.
2017. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mozaik 10-11-12. + Panemsuli, de ez csak elolvasás szinten és ismétlésnek kétszer végigolvastam a 130 tételt közvetlenül az érettségi előtt.
2017. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy mozaik sorozar mindenképp és Biológia - Középiskolásoknak, érettségizőknek

Mándics Dezső - Dr. Molnár Katalin

2017. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Én csak egyet használok ami nekem a megváltás. Nagy Etele biológia érettségi összefoglaló. Csak a követelményrendszer szerint van kidolgozva nincs tele felesleges infókkal. Amugy most csináltak egy munkafüzetet is amiben az eddigi összes érettségi feladat van benn tematikusan. Csak ajánlani tudom!
2017. szept. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagy Etele magában semmiképpen sem elég egy 80+%-os emelt bioszhoz. 60-hoz talán.

Mozaikot ajánlanám én is, kiegészítésnek jó a Nagy Etele. + persze minél több korábbi érettségit megcsinálni

2017. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Légyszi, mivel a Nagy Etele jegyzet nem hivatalos tankönyv, csak akkor ajánld, ha már túlvagy az érettségin, és komolyan megcsináltad 80 fölé minimum csak ebből készülve. Ismétlésnek tökre elmegy, de egyébként jól megtanulni az anyagot belőle szinte képtelenség, legalábbis mindenképpen nehezebb egy normális tankönyvhöz mérve. Szerintem beszédes, hogy itt az orvosin senkit nem ismerek, aki kifejezetten ebből készült volna vagy olyan nagy híve lenne. :D
2017. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!