Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra érdemes menni?...

Milyen szakra érdemes menni? Mivel lesz később stabil, jól kereső mnkám?

Figyelt kérdés

Nem igazán kedvelem a matekot,de a humán beállítottságú szakokra meg azt mondják hogy büvészak stb.

Azt szeretném kérdezni milyen szakra érdemes most menni? Mik a legkeresettebb munkák?



2017. aug. 31. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Nekem a "reál" tárgyak is mentek, de nem annyira pengén mint a "humán" tárgyak. Most olyan szakra mentem, amitől kicsit tartok hogy túl nagy falat lesz nekem, de úgy vagyok vele, hogy megpróbálom mert egy felesleges diplomát nem akarok szerezni... Úgyhogy remélem sok hasznos választ adnak a többiek, mert engem is érdekelne!:)
2017. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
A jog nehéz, és sok idő, mire meglesz a diploma, de ahhoz humán agy kell, és azzal bármikor el tudsz helyezkedni, szinte bárhol.
2017. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
El kell hogy keseritselek...a legkeresettebb szakmákhoz mind kell erős matek. Ha megnézzük a top 10 legkeresettebb diplomát azt fogod látni hogy kb mind matekorientált szak.
2017. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!