Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia, kémia emelt szintű...

Biológia, kémia emelt szintű érettségihez milyen könyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem, nem vagyok magyarországi,viszont ott szeretnék továbbtanulni...Jó lenne megcsinálni az emeltet bioszból és kémiából,viszont nem tudom,milyen könyveket vegyek..Szerintetek lehetséges otthon,különórák nélkül megtanulni és letenni az emelt szintű érettségit?

2014. jún. 23. 21:02
 1/6 anonim válasza:

Mennyire megy a kémia? Én nagyon szeretem a változatok 4 elemre című kémia könyvet,de ez csak a szerves kémiát tartalmazza,nagyon érthetően,és jól magyaráz a könyv.

Átfogó könyv: Ennyit kellene tudnod kémiából,ha jól tudom ugyanez van biológiából is.

2014. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Mozaik Kiadó könyvei mindkét tantárgyból
2014. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Villányi "Ötösöm lesz kémiából"
2014. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dr. Fazekas György - dr. Szerényi Gábor:

Biológia I. - molekulák, élőlények, életműködések

dr. Fazekas György - dr. Szerényi Gábor:

Biológia II. - ember, bioszféra, evolúció

2014. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 25. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
panem.hu/webshop/iskolasoknak-felvetelizoknek/tankonyvek-es-segedanyagok/biologia-kozepiskolasoknak-erettsegizoknek-reszletek Ez! Önmagában nem biztos, hogy elég, feladatgyűjteményt még mindenképp szerezz be mellé, de szuper összefogaló könyv, én ebből készülök, érthetően magyaráz, nincs tele felesleges részletekkel és rendesen el van különítve az emelt rész.
2014. júl. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!