Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Májusban érettségiztem és a szakmai informatika nem sikerült. Úgy volt, hogy a volt iskolámnál tudom le tenni, de most változott. Nincs tanulói jogviszonyom, így azt mondták hogy lehet fizetni kell. Most kicsit szorult helyzetben vagyunk és az idő is szűkös. Gondolkoztam azon, hogy lehet májusban kéne letennem és addigra jobban felkészülnék, stb.

Jobb ötlet lenne?



2017. szept. 5. 12:30
 1/1 Cyberstein válasza:
Szerintem semmi probléma nem adódik belőle ha vársz, pláne ha anyagi gondok is vannak mert ugye vannak minden családban általában nézd a jó oldalát ha ezt a kis időt kivárod nem vesztesz semmit ugyanúgy lesz lehetőséged teljesíteni és még több időd marad felkészülni is rá! Csak ügyesen! Sok sikert! És eredményes életet kívánok neked!
2017. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!