Diaaaaa0218 kérdése:

Hogyan zajlik a felvételi?

Figyelt kérdés
Most 8.-os vagyok és biosz-kémiával szeretnék továbbtanulni gimiben. Arra lennék kíváncsi, hogy a központi felvételi mellett, mêg mi lesz? Hogyan fog zajlani ez az egész?

2017. szept. 6. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Az osztalyfonok el fogja mondani idejeben, nyugi. Nem fogsz lemaradni semmirol, mivel tankoteles vagy meg, kotelezo tovabb menned valahova, ugyhogy veletek meg szoktak foglalkozni. Majd a felsooktatas... na ott senki nem mond annyit se, hogy bakfitty, oldd meg magad, felnott vagy, kozben meg a gimiben meg ovodasat jatszanak veletek esel akkor dontsd elez, hogy mi van 😃

Na a lenyeg, hogy nyugi. Nem lesz bonyolult egyaltalan. Lenyegeben annyi, hogy kaotok majd egy papirt es ott ki kell tolteni, hogy rangsor szerint te hova jelentkezel es milyen szakra/tagozatra. Kozponti felvetelit meg megirod egy kozeli kozepiskolaban, hogyha kell valahova (nem minden suli keri). Nehany helyen van meg felveteli elbeszelgetes, akkor arra el kell menni, ott kerdezgetnek. Nem nagyon tudom, hogy miket, mert en ezt anno megusztam, de nem hiszem, hogy 13-14 eves gyerekektol olyan ordongos dolgokat kerdeznenek. Nem lesz semmi baj!

2017. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!:) Már most is izgulok!:)
2017. szept. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!