Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás? Gazdálkodás...

Továbbtanulás? Gazdálkodás és. Pontszámítás HELP!

Figyelt kérdés
Üdv! Engem a gazdálkodási és Menedzsment szak érdekel. Oda lehet úgy menni, hogy Érettségi eredményt duplázok? Középfokú matematika, és Emelt szintű informatikára gondolok. Köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 6. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Oda" .... mindenhova
2017. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az informatika nincs benne abban, amiből kettőt kell választani! Ez pl. a Debreceni Egyetem oldalán van, de úgy tudom mindenhol így van :

kettőt kell választani: gazdasági ismeretek v. matematika v. történelem v. ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy v. egy idegen nyelv v. szakmai előkészítő tárgy.

Én törit és angolt dupláztam!

2017. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor semmi értelme emelt szintű informatika érettségit tennem?
2017. szept. 6. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi értelme, mert ha duplázni akarsz, olyan tárgyból kell választani, amit ők felsoroltak.
2017. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De kell egy emelt szintű érettségi. A felvi.hu kalkulátor elfogadja az emelt szintű informatika érettségit. Meg is adja a +50 pontot. Én ezt nem értem. Segítsen valaki. :(
2017. szept. 6. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

gazdasági ismeretek v. matematika v. történelem v. ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy v. egy idegen nyelv v. szakmai előkészítő tárgy.


Akkor választasz ebből egy emeltet.

2017. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de akkor a felvi.hu miért számítja be? és az probléma hogyha az informatika lesz a választott tantárgy? Bocs, hogy itt bfaskodok, de mindenki mást mond... -.-
2017. szept. 6. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem tudom miért fogadja el, de nézd meg a saját szemeddel a követelményeket.

(Az informatika ismeretek nem ugyanaz mint az informatika érettségi)

2017. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz a helpet...
2017. szept. 6. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!