Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak az egyetemen...

B.Bence 15 kérdése:

Mit tanuljak az egyetemen hogy az legyek ami akarok?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok a közgazdaságin jövőre érettségi az átlagom 4 es volt harmadikban. 3 dolog van ami tetszik.Az egyik a gazdaság és menedzsment ezt már tudom hogy hol szeretném folytatni a tanulmányt ha ezt a szakot választom.A másik ami nagyon érdekel az a mezőgazdaság a nagy gépek termő földek nem ál nagyon messze tőlem mert jelenleg méhészkedek,és eltudnám magam képzelni hogy egy mezőgazdasági céget vezessek sok géppel emberrel és földel csak nem tudom ehhez mit kellene elvégezni.Köszönöm előre is a válaszokat

2017. szept. 9. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ahhoz, hogy céged legyen nem kell diploma csak kezdőtőke és üzleti érzék.
2017. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van mezőgazdasági mérnök illetve Vidék és agrármérnök is úgy tudom. Nézz utána, hogy ezek érdekelnek-e :)

Felvi.hu / szakok listája

2017. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a vidékfejlesztési agrármérnöki szakot tudnám javasolni. Egy kicsit mindkettő, egy kicsit egyik sem. Lényegében a szak átmenet a gazdaságtudományi- és az agrártudományi képzések között. Megtanulod mindkettőnek az alapjait, ez a mezőgazdasági céghez egy tökéletes alap lenne.

Viszont az első válaszolónak igaza van. Az, hogy papírod van valamiről, a vállalkozások világában nem sokat ér. Elsősorban tőke kell.

2017. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!