Honnan szerezzem meg az oktatási azonosítómat, mert nagyon sürgősen szükségem lenne a Diákhitel igényléshez?

Figyelt kérdés

Már régen tanultam, ezért én oktatási kártyát nem kaptam. Diákom is ezer éve volt. Most összejött, hogy továbbtanuljak. Szeretném igényelni a Diákhitel, de kötelezőként kéri az oktatási azonosítóm. Az oktatási hivatalnak írtam, de nem válaszolnak. Mit tegyek? Nagyon sürgős lenne.

Azt olvastam több helyen, hogyha lesz diákom a fősulin, akkor látni fogom az oktatási azonosítóm rajta elvileg, még az ideiglenesen is.

De a baj, hogy már arra időm nincs, mert mire adnának ideiglenes diákot, már le kell adni a diákhitel igénylő lapot, amibe fel kell tüntetni az oktatási azonosítót. Ez nekem olyan ördögi kör. Valaki segítsen kérem!


2017. szept. 11. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A felveteli hatarozatoson nincs rajta? Mikor erettsegiztel? X ev elott erettsegizetteknek nem volt meg om szama
2017. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kislányomnak a diákig-en van rajta, de a kártyaszám, hanem egy másik hosszú szám. ;)
2017. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* de NEM a kártyaszám
2017. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs rajta a felvételi határozaton sajnos. 2001-ben érettségiztem.

Nincs meg a régi diákom sajnos, hogy esetleg meg tudjam azon is nézni.

Még nyomozok! KÖszönöm akik válaszoltak. várok még.

2017. szept. 12. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!