Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Komolyan kérdezem: szerintetek...

Komolyan kérdezem: szerintetek megéri gender szakot végezni, vagy ez is egy büfészak, amivel garantált a munkanélküliség, vagy max. A Mekiben karrier?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Komolyan kérdezem: szerinted milyen munkához kell ez?


(Egyébként ha jól tudom ez egy mesterszak, szóval valami alapszakot is elvégeztél, úgyhogy a mekin talán átléphetsz.)

2017. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

A gender szakosoknak nem ez az egy diplomaja van, foleg h asszem ez mesterkepzes. Ugy mennek oda, hogy van mar egy alapdiplomajuk valamilyen tarsadalomtudomanybol es magas szinten beszelik az angolt. A genderszak csak tovabbkepzes, egy plusz, akit en ismerek az egy masik mesterkepzest is csinalt mellette parhuzamosan.


Nem tudom hogy lehet ezzel elhelyezkedni. En arra tippelek, hogy nekik nem keszulnek klasszikus palyazhato allasok, sehova nem keresnek celzottan ilyen vegzettsegu embert, hanem konferenciakra, tuntetesekre meg egyeb helyekre jarnak es ott belekerulnek valamilyen mozgalomba, szoval az egesznek szerintem a kozossegi let az alapja. Vagy mondjuk blogol, es ez a diploma meg nagyobb sulyt ad a mondanivalojanak. Ilyesmiket tudok elkepzelni.

2017. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
57%
Genderszakkal bármelyik liberálfasiszta médiatermék (Index. 444, Simicska Nemzet) felvesz újságírónak.
2017. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából már van egy társ. tud. diplomám, így már jöhetne, de nem hiszem, hogy bevállalom, mert nem nagyon érné meg.
2018. jan. 10. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm aki a nők miatt ment oda. Kinek mi..
2018. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!