Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bp. Leövey Klára Gimnázium Nyek?

Bp. Leövey Klára Gimnázium Nyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most vagyok nyolcadikos és az iskola választással eléggé nagy dilemmában vagyok. Olvastam a Leövey honlapján egy csomó mindent és nagyon megtetszett. Gyakori kérdéseken is sokat kutakodtam, de sehol nem találtam a Nyek-kel kapcsolatban semmit. Mi a véleményetek róla? Nagyon nehéz oda bejutni? Nehéz a szóbeli?

Köszönöm az esetleges válaszokat.



2017. okt. 8. 15:04
 1/2 anonim válasza:

Wow

Én is nem rég tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban,hogy a Nyek,vagy a tagozatos angol érné meg jobban..ugyanebbe a suliba :D

Bár nem tudok még én sem semmit,nekem szimpi a suli és majd megyek is jövőhéten nyíltnapra,ha gondolod írhatsz :)

2017. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem nem nagyon jott be a nyek a leoveyben, teljesen ugy erzem, hogy elvesztegettem egy evet, mert a tanorak nagyon lazak voltak, a tempo egyaltalan nem nevezheto gyorsnak, sokszor csak meseket neztunk. en pedig sokkal szigorubb es erosebb tanitasra szamitottam nyolcadikban. raadasul uszas van nyeken, ami meg egy negativ dolog volt nekem anno
2017. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!