Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szak áll legközelebb...

Melyik szak áll legközelebb az Engineering Management végzettséghez Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom pontosan ilyen szak nincs. Ha mégis ilyesmivel szeretnék foglalkozni a jövőben, milyen egyetemet és szakot érdemes választani?

2017. okt. 12. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mernok menedzser (sry hirtelen nem tudom, hogy irjak :))
2017. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mérnöki menedzsment olyan karrier, amely összekapcsolja a technológiai problémamegoldó mérnököket és a menedzsment szervezeti, igazgatási és tervezési képességeit a komplex mérnöki vállalatok működési teljesítményének felügyelete érdekében. A Master of Engineering menedzsment (MEM) néha hasonlít a Master of Business Administration (MBA) a szakemberek keresnek a posztgraduális diplomát minősítő hitelesítő karrier a mérnöki menedzsment.
2017. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

What? Nem mondod, hogy itthon is van ilyen szak? Én erről eddig miért nem tudtam? :)


Esetleg tapasztalatok, vélemények róla? BME-n?

2017. okt. 12. 19:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Másodiknak is köszönöm! :)
2017. okt. 12. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
magyar felsőoktatásban ez nevezik műszaki menedzser képzésnek
2017. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Műszaki menedzser. De ha a műszaki menedzsment érdekel, szerintem jobban jársz, ha elvégzel egy klasszikus mérnöki, vagy infós szakot, és ráhúzol egy posztgraduális közgazdász/MBA mestert. Az úgy odaver.
2017. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm! Pont erre gondoltam. :) Marad a mérnökinfó.
2017. okt. 13. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!