Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biomérnök szakon szeretnék...

Biomérnök szakon szeretnék szeptembertől tanulni, de nem tudom melyik egyetem képzése jobb. Gondolom mindegyik eltér kicsit valamiben a másiktól, ezért aki akár a BME-VBK akár a SZTE-TTIK karán tanul és erre jár tudna ebben tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
nem járok egyikre sem, de oda készülök. egyébként idén fog indulni a Corvinuson is. szerintem azért a BME a legjobb, mert ott már nagyon régóta oktatják (bár régebben nem ilyen néven ment), és így már volt idő kialakítani, megszervezni rendesen. a szegedi alapjában véve nem egy olyan egyetem, ahol mérnököket oktatnak, erre a BME lett kitalálva. a Corvinus nagyon jó, viszont még nincs bejáratva a szak, ezért nem biztos, hogy már az első évben a legjobb lesz az oktatás.
2010. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
bme-s képzésről hallottam, hogy jó, Corvinusos nyílt napon pedig azt hallottam, hogy ők maguk is bme mögé sorolják magukat.
2010. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!