Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolákat kell elvégezn...

Palau Andrei kérdése:

Milyen iskolákat kell elvégezni hogy a építész mérnök legyek? Jó iskolákat szeretnék.

Figyelt kérdés
Szeretnék építész mérnök lenni de nem tudom milyen iskolákat kell elvegeznem.TUDTOK SEGÍTENI??

2017. okt. 19. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
ha mérnök akarsz lenni akkor egyetem.ha építészmérnök akkor építészeti...
2017. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

kapaszkodj a székedbe:

ahhoz hogy építészmérnök legyél, építészmérnöki osztatlan (5 éves) képzést kell elvégezned

ajánlom a BME-t rá


sok sikert

2017. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Építészmérnök képzés érettségi után,lehetségs helyek:

Bp BME

[link]

Győr

[link]

Debrecen

[link]

Pécs

[link]

2017. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, sokkoló módon építészmérnökit...
2017. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Először valami olyan középiskolát, ahol megtanulod helyesen leírni, hogy építészmérnök. Ha ez megvan, majd mondom a többit.
2017. okt. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Most mit flegmultok szegénynek? Ha elvégez egy bölcsész szakot, vagy mondjuk egy nyelvi szakot, akkor már nem is lehet építészmérnök? Ja tényleg..lehet, hogy építészmérnöki suli kéne hozzá.. 'bocsnemszótam
2017. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
ha építészmérnök akar lenni minek végezne el bölcsészszakot???utolso te is nagy zseni vagy...nem azt kérdezte h bölcsészdiplomával lehet-e épitész.....bár azzal nehéz lenne
2017. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Látom, hogy az olyan szuperintelligens beszélő ősemlősök, mint te, nem értik a szarkazmust.. bocs, én kérek elnézést, tényleg (ez is szarkazmus volt, csak hogy ne okozzon fejtörést)

De a kedvedért akkor kicsit egyszerűsítem a fenti kommentem hátterét:

A kérdező által feltett kérdés egyértelművé tette, hogy az adott munkafolyamathoz, amit végezni kell, építészmérnöki iskolát kell elvégezni (most kapaszkodj meg) az általa gyerekesen buta kérdést próbáltam meg kifigurázni, ami szemmel láthatóan nem mindenkinek esett le -de ez nem a te hibád- és ebből pedig konfliktus lett. Bízom benne, hogy ezzel a kis okfejtéssel eloszlattam kételyeid azon téren, miszerint én tudatosan, mindenféle háttérinformáció hiányában a bölcsész szakot javasoltam neki, hogy azzal próbáljon További szép napot, te setét tulok...

2017. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
8-as, én nem értem miért kell egy valószínűleg tájékozatlan diák kérdését kifigurázni? Most ebben mi a jó? Kérdezett, ha tudsz felelsz, ha nem tovább lépsz - nem ez a gyakori? Teljesen felesleges köröket futottál itt. De nem az én időm pazarolódik, úgyhogy nekem mindegy.
2017. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!