Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudnék kezdeni az életemmel?

Mit tudnék kezdeni az életemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Végzős gimnazista vagyok, továbbtanulási nehézségekkel. Pontosabban, nem tudom mi lenne a nekem való szak. Mindenképpen tovább szeretnék tanulni, lehetőleg a fővárosban.


Nagyon szeretek írni, papírokkal foglalkozni, pontosan vezeni a kiadásaim, szeretek pontos,precíz lenni.

Szeretek összetett feladatokat megoldani, ezért is szeretem a matekot (de azért nem vagyok kitűnő matekos).


Biosz faktos vagyok, érdekel is, biosszal is szívesen foglalkoznék a jövőben, de a kutatási területek is vonzanak.


A nyelveket megemlítve; az angol megy, szeretem is (nyelvvizsgám is van). A német kifejezetten nehezen megy, nem is vagyok jó belőle.


A biosz a választott tárgyam, több órarendi órám nincs is csak az érettségitárgyak (se fizika, se föci, se rajz, se ének, etc.)


Mindenképp valami "papirozós", "levezetős" esetleg kutatós munkát képzelnék el magamnak.


Köszi a segítséged. (Mostmár eléggé kétségbe vagyok esve, hogy itt kérjek segítséget. :D Ja és ha a felvit ajánlanátok... már beállítottam kezdőlapnak :D )



2017. okt. 22. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen pénzügyes szak. Ami nem közgazdasági elemző, oda nem kell nagy matekosnak lenni. Például pénzügy és számvitel diplomával foglalkozhatnál könyveléssel, de a közgazdaságon keresztül lehet kutatni is.
2017. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!