Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok nekem pár tippet,...

Mondanátok nekem pár tippet, hogy hova menjek végülis továbbtanulni, mert lassan ott vagyok, hogy le kell adni a jelentkezést és fogalmam sincs, hogy mit akarok kezdeni az életemmel?

Figyelt kérdés
lehetőleg matek ne legyen a legfontosabb a környéken. :) angolból van nyelvvizsgám, a nyelv érdekel plusz még talán az info fizikakémia

#iskola #továbtzanulás
2013. nov. 18. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha az angol érdekel, mehetsz pl. anglisztikára.
2013. nov. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Úristen anglisztika :DDD ha diplomás munkanélküli akarsz lenni akkor mindenképp:D
2013. nov. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kémiával vegyészmérnök esetleg, fizikával meg mérnöki dolgok lehetnének, gépész, mechatronikai mérnök de oda kell a matek keményen, ugyanez az infónál (programtervezőnél beszabehu matek van, mérnökinfónál is nehéz):S esetleg gazdaságinformatika, ott talán nem annyira kemény a matek
2013. nov. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ja és jelölhetsz angol nyelvű képzéseket, kevesebb a ponthatár általában munkáltatók szeretik. Mellette tanulhatsz még 1 nyelvet.
2013. nov. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

2 tipp:

1.: képzeld el magad 25 évesen. Az ideális önmagadat. Mivel foglalkozna ő? Ha nem tudod, ötletelj, írj föl mindent ami valaha is eszedbe jutott, a hülyeségnek tűnő dolgokat is.

2.: készíts tervet: hogy tudod ezt a szakmát/foglalkozást/hivatást/bármit a legjobban kitanulni. Keress minél több személyes példát és őket tanulmányozd.

2013. nov. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Mi a baj az anglisztikával? Csak egy tippet kért, hát írtam egy tippet.

Manapság meg mindegy mit tanulsz, semmivel sem lehet könnyen elhelyezkedni.

2013. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát rohadtul nem mindegy.... lehet, hogy egyikkel se 110%os az elhelyezkedés, de anglisztikával úgy 2% egy gépészmérnöknek vagy egy informatikusnak 90%, már az államvizsga előtt ;)
2013. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!