Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Veszprémi Lovassy matekra...

Veszprémi Lovassy matekra hány pont a biztos bejutás?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
200 az biztos xd igazobol nem tudni... mivel nem tudjuk milyen lesz az idei felveteli, igy nem tudjuk milyenek lesznek a pontok... de en is izgulok. Es en is a Lovassyba szeretnek menni.:)
2017. okt. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is oda szeretnék menni :D remélem osztálytársak leszünk igazábol olyan 180 ponttal már elég nagy esélyed van bekerülni. Sok sikert :) én sajnos tavaly év végén vesztettem 2 pontot elrontottam nagyon de remélem attol még bekerülök :D
2017. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

180 felett max pontszámmal tuti a bejutás, nekem két éve sikerült bejutnom a Lovassyba, azóta se bántam meg! De azt nem gondoltam volna, hogy annyit kell tanulni, hogy alig szabadidőm! Konkrétan mindennap otthon vagyok és tanulok, sportolni sincs időm! Habár nyilván nem mindenkinek fontosak a jegyek, de azért van a suliban egy szint, amit mindenkitől elvárnak, már pedig az nem alacsony!


Csak gondoltam, ezt leírom, nehogy vkit meglepetésként érjen, mert én azért nem számítottam erre! Mármint tisztában voltam vele, hogy sok a számonkérés, de egy délután ne kelljen órákat tanulnom másnapra.... (Ez természetesen nem vonatkozik az első évre, mert ott nem kell tanulni semmit, csak annak nyilván, akinek nem erőssége a nyelvek!)

2017. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Valaki nem tudja, hogy általános képzésre mennyivel lehet bekerülni?
2017. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, oda is ugyanez igaz!
2017. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na először is 😃énis idén felvételizek a lovassyba matekra remélem osztálytársak leszünk

Másodszor minden évben változó a ponthatár de ha a tavalyi vagy tavaly elöttit akarod megnézni hogy mennyivel jutott be az utolsó akkor keresd ki a tavalyi felv3teli jegyzékeket ezen: [link] az oldalon megkeresed hogy hányadikat vették fel utoljára az adott szakra és megnézed a felvételi jegyzékbe hogy azon a gelyen lévőnek hány pontja volt ha valami nem értheto irj privat tovabbi szép napot 😃

2017. nov. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 9. 13:40
 8/12 anonim válasza:
Álalánosra be lehet kerülni egy 160 ponttal?
2017. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8 as

semmikép!százalékos esélye konvergála nullához

2018. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hello. En is matematikara megyek nagyon remelem hogy felvesznek matematikabol mindig 4-es voltam de a felvetelim jo lett
2018. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!