Merre tovább? 14/l

Figyelt kérdés

Osztàlytàrsaim nagy részének màr van elképzelése, hogy MIT akar magàval kezdeni.

Én még azt se tudom, h hova menjek gimnàziumba. Sima gimibe akarok menni, ahold még lehet gondolkodni a,, hogyan tovàbb''ról.


Tudom, h nem fognak felvenni csak szakgimnàziumba. De azt se tudom, hogy milyen szakra menjek. Tehàt màr elkéne döntenem, hogy mi akarok menni. De egyàltalàn nem tudom.

Nincsem hobbim, és nincs semmi amit szeretek csinàlni, hogy abból munka vàlna Ki.

Segítsetek!?


2017. okt. 23. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyik osztálytársamat 5 éve Miskolcon felvették a Földesbe 5 pontos matekfelvételivel, szóval, kijelenteni, hogy téged semmilyen gimibe nem fognak felvenni, elég hülyeség... :D


Lehet nem vesznek fel a környezted leg-leg-leg-leg-leg elitebb gimijeibe, de valamelyikbe biztos felvennének...

2017. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!