Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik mérnöki szakot lehet...

Melyik mérnöki szakot lehet megcélozni emelt matek és fizika nélkül?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok gimnáziumban, fizikát alapszinten tanultunk, matematika fakultációra második éve járok, de sajnos különböző okok miatt az emelt szintű érettségit nem tudnám letenni. Deriválás, integrálás alapjai viszont megvannak, átlagban 4-es, 5-ös vagyok belőle, fizikából ugyanígy. Emelt szintű érettségit angolból teszek, a választottnak pedig biológiát vagy földrajzot terveztem, de ha a középszintű fizika nem nehéz, akkor be tudom vállalni azt is. Ilyen háttérrel melyik mérnöki szakot lehet elvégezni? Csak Pest jöhet szóba, vagyis a BME. Időt és energiát nem sajnálom rá.
2017. okt. 25. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat azt probald meg ami erdekel igazabol.
2017. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biomérnök, vegyészmérnök?
2017. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt amelyiket akarod. Mi érdekel?
2017. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Állj neki a fizikának amikor lehet:D

Keményen, minden feladatnak. Legalábbis az első 2-3 évének a csillagászat nem érdekel kb senkit.

2017. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bio-vegyész-élelmiszermérnök.
2017. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig azon mérnök szakokkal vannak jó lehetőségek ahova kell a fizika tudás is. De nem kell parázni, ha az akarat megvan akkor bármi teljesíthető!
2017. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De a fizikanak is csak bizonyos reszei kellenek az egyes mernokoknek. Pl egy epitomernok nem fog elektrostatisztikaval foglalkozni.
2017. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem fog azzal foglalkozni ugyanúgy megtanítják neki.
2017. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanitjak a fenet. Hasonlitsad mar ossze, egy epitomernok meg egy villamos fizika anyagat.
2017. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!