Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás vagy...

Nemzetközi gazdálkodás vagy gazdaságinformatika, ki mit mond, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval most fogok érettségizni. Mindenképpen gazdasági irányban szeretnék továbbtanúlni.

Gazdaságinfóra államira mennék. Érdekel az infó is meg ugye be is tudnék jutni

Nemzetközi gazdálkodás; Csak fizetõsre tudnék bejutni viszont ez is nagyon érdekel. Több bert is kikérdeztem aki oda jár és érdekelne a dolog.


Melyiket válasszam?



2017. okt. 25. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én nemzetközi gazdálkodásra járok, szeretem nagyon, viszont igazán jó lehetőségeid akkor lesznek ezzel a szakkal ha beszélsz legalább egy “különlegesebb” nyelvet. Most itt nem egy kínaira gondolok (bár az elég ütős), de a szaktársaim 90% angol-német kombóval próbál érvényesülni, és nem igazán jön össze nekik, én meg kapom a jobbnál jobb állásajánlatokat. :D

A gazdinfóban is van potenciál, az infó nagyon kell minden hova, ha meg értesz a gazdasághoz is mellé, az elég bíztató, de szerintem ez a szak lényegesen nehezebb az infós tárgyak miatt, szóval szerintem csak akkor vágj bele, ha tényleg érdekel az infó része is. :) Na meg a matek, több matek is kell hozzá.

2017. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!