Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok? Szerintetek...

Mit gondoltok? Szerintetek elszurtam az eletemet?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom hol kezdjem....

En egy gyenge kozepiskolaba jartam ahol 4 evig semmit nem tanultam,de exem (akkor baratom) jogasznak tanult es ugy gondoltam en is szeretnek menni utana jogi palyara. Fel evig en ki nem mozdultam a szobabol,mert folyton tanultam. Fel is vettek igazsagugyi igazgatasira.Ez volt tavaly. Eletem legjobb eve volt. Csomo ismerost

gyujtottem tanultam,buliztam..nagyon jo volt. Tetszett.

Anyunak nem. O a munkaba akart mindenaron taszigalni. Mert a tobbi 63 eves ismerosenek nincs 20 eves lanya akin segiteni kell es elik a nyugdijas eveiket. Persze dolgoztam suli mellett heti 3x vagy 4x de keves volt az a penz..igen anyunak kellett kuldenie. Egyedul nem lehet egyetemet vegigcsinalni. Na mindegy. A folyamatos orditozasok miatt en teljesen bekattantam. Szo szerint egy nyugodt hetvegem nem volt itthon es ez egy olyan embernek aki epp keresi a helyet az uj varosban is nem hat epitojelleggel az eletere. Rohadt sz*r volt. Elkezdtem tikkelni,remegni. Nem mertem masok elott beszelni,ha kellett akkor felment a pulzusom es osszeestem. Emiatt a masodik ffelevben a vizsgaimat mar meg sem tudtam csinalni. Nem mertem elmenni. Elegem lett anyubol..beket akartam es otthagytam az egyetemet. Akkor dolgoztam 1 honapot idosekotthonaban mert hogy en majd apolono leszek....ami rohadt nehez volt majd egy korhazban ami nem volt rossz de idokozbem rajottem hoy nem akarok nover lenni ugyhogy a diplomas apolo kepzest is hagyom felben epp. Miert van ez velem? Anyu allandoan stresszel hogy masnak 21 evesen diplomaja van..teljes panikban vagyok es mindig kapkodok..ezert hozok rossz donteseket. Felek hogy tul idos vagyok mar es elcseszem az eletem es ezert probalkozom allandoan... nem tudom mit tegyek.

Most egy kinai ruhaboltban fogok dolgozni amig lelkileg helyre nem jovok es el nem dontom mit akarok kezdeni magammal. Vagy mit tegyek szerintetek? Segitsetek legyszi...

21/L


2017. okt. 27. 08:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Költözz el!
2017. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Mansour ***** válasza:
43%
Apukád nincs, vagy nem tud támogatni? (Már bocs a kérdésért, de mindig csak anyukádról írsz.) És anyukád olyan rossz anyagi körülmények között él, hogy tényleg nem tud támogatni? Szerintem ha tudod mit szeretnél tanulni, és ráadásul ez egy elég jól fizető szakmának is ígérkezik, akkor anyukádnak kötelessége lenne az erejéhez mérten támogatni, és nem csak anyagilag, hanem lélekben is.
2017. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
34%

"Nem erzem magam hibasnak.."

A legtöbb kudarcnak ez a magyarázata.

"Mindenki hibás, csak én nem."

2017. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mansour ***** válasza:
51%

"Mindenki hibás, csak én nem."

Ez alapvetően igaz, de itt nem biztos, hogy tényleg erről van szó.

Az sem normális, hogy ha egy 21 éves rendesen tanul valami hasznos dolgot, és nem csak úgy lébecolgat az egyetemen, akkor a családja ne támogassa ebben erejéhez mérten a lehető legnagyobb mértékben.

2017. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Mindenkepp szeretnem folytatni. Valami bunugyi nyomozo,vagy kozigazgatasi igazgatasi, tb igazgatasi..

Valami ami ilyen irodai.

2017. okt. 27. 15:45
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Ezzel az eletfilozofiaval es nyavogasal eretlen lelekkel a valasztott szakmad olyan messze mint kutyanak a hold
2017. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat: Nemrég otthagytam a sulimat, mert felidegesítettem magam a szakmától, amit tanultam, és elmentem tanfolyamra inkább, visszagondolva megbántam, hogy csak úgy ott hagytam, viszont amit jelenleg tanulok az is jó meg minden, csak bennem van az a tudat, hogy én is mindent elrontottam, de mindig van kiút és mindent helyre lehet állítani, csak idő kérdése és a remény mindig ott van ne feledd.
2017. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%
en megertelek,de bele.sem kellett volna kezdened.mert tudtad hogy anyad.milyen. most mar hiaba hibaztatod o.sosem akart tamogatni.en elvegeztem a.jogot.de nincs.meg az allamvizsgam..elotte egeszsegugyben dolgoztam.szoval.hasonloak.vagyunk de.nem birtam azt se,idegeim ki vannak.en.nappalira jartam.nem.kellett tamogatni mert g#ci jol tanultam direkt hogy ne kerjek penzt szuloktol de megis a.legvegen nem.sikerult besokalltam.persze senki nem.erti mindenki fujja csinaljam meg de nem fogom mar jogon az allamvizsga nehezebb mint mashol es ramennek idegileg probaltam akkoriban tobbszor nem.volt szerencsem.nem.voltam lusta.most sem vagyok tanfolyamot vegzek.ez van.es en mar.idosebb vagyok nalad szoval te.nem csesztel semmit ,ne igy fogd fel de idigelig.ne menj ra ezekre mert meg lehet gyereket is.kell nevelned az meg kb a legnehezebb a vilagon.es.megterhelo foleg lelkileg.sok sikert a tovabbiakban
2017. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!