Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Előképzettség nélkül egyetem?

Előképzettség nélkül egyetem?

Figyelt kérdés

Heló!

Informatikai egyetemen előképzettség nélkül benn lehet maradni? Hogy látjátok a csoporttársaitokat, magatokat?

Ti hova jártok és milyen szakra?


Ezt azért kérdezem mert én még a ,,régi" rendszerben tanultam informatikát ami igazából az a ,,titkárnős" informatika volt, tehát semmi köze nem volt a ,,valósághoz" és nem is szerettem se word-ozni se ppt-zni, viszont az excel maga tetszett de ott is a függvényes része.

Na szóval elvégeztem egy szakmát amit nem szerettek és megakartam próbálni egy informatikai egyetemet, de lebeszéltek róla hogy neked már pedig nem menne, meg az nagyon nehéz és belebuknál... Tehát elmentem dolgozni, viszont mindig az eszemben a dolog, hogy mi lenne ha...


Szóval ti hogy látjátok?

Csoporttársaitok, barátaitok, ismerőseitek hogy bírják az egyes informatikai szakokat?

Minden válaszírónak előre köszönöm!



2017. okt. 28. 18:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm:)
2017. okt. 29. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!