Csak azok tudnak tovább tanulni akiknek megemgedhetik a szüleik anyagilag?

Figyelt kérdés
Az NKE rtk szakkra szeretnek jelentkezni. De a szuleim nem engedhetik meg anyagilag, hogy alberletett es koltopenzel tamogssanak! Mit tudok ilyenkor tenni!? Te mit csinalnal ebben a helyzetben?
2017. nov. 27. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Tisztjelöltként nincs is különösebb szükség támogatásra:


[link]


[link]


Ingyen koli és kaja van, ösztöndíj is jár, ha jól olvastam. Szerintem hívd fel a tanulmányi osztályt és tájékozódj.

2017. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudtak a szüleim anyagilag támogatni, de megoldottam magamnak. Eljártam dolgozni és abból fizettem a kolit meg kaját. Előtte nyáron végig dolgoztam, azt félre tettem utána meg órarendtől függően dolgoztam suli mellett. Második szemesztertől meg már kaptam tanulmányi ösztöndíjat meg amit csak tudtam ösztöndíjlehetőséget azokat megigényeltem. De végső esetben ott a diákhitel is vagy halasztasz egy évet és addig dolgozol hogy tudj gyűjteni a képzésre.
2017. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Apám egy kárpátaljai kisvarosból törte fel magát, 0 támogatással. Minden lehetséges, ha nagyon akarod.
2017. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!