Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek 8. -ba megéri...

Szerintetek 8. -ba megéri sulit váltani?

Figyelt kérdés

Szio,most vagyok 8.-os és utálom a jelenlegi sulimat.Az osztálytársaim szemetek..A tanárok is folyton kötekednek,pedig nincs semmi okuk rá.


7. Éve kitűnő vagyok,a mostani jegyeim is nagyon jók.

De elegem van..

A mostani helyzetem szönyű,gyomor göccsel ülök be órákra..

Nagyon rossz..:((

Mit csináljak?


2017. nov. 30. 16:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Görccsel*
2017. nov. 30. 16:16
 2/7 anonim válasza:
Hát,sok értelme nimcsen... Ha viszont nagyon eleged van akkor inkább menj el
2017. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó is lenne elhúzni..De akkor megfutamodnék ami nem az én stílusom.
2017. nov. 30. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak Te érzed úgy hogy szemetek a társaid (ezt még elhiszem) és a tanárok kötekednek (ezt nem hiszem el) egy kitűnő tanulóval. Valószínűleg sok a dolgozat és feleltetnek. Lehet hogy én látom rosszul a dolgokat de szerintem csak tinihiszti ütött ki rajtad.

Január 20án központi írásbeli. Csak ezzel foglalkozz mert kevesebb mint két hönap! Addig akármilyen is a helyzet kibírod. A felvételik után ha nagy a gáz a suliban akkor válthatsz de nincs sok értelme.

2017. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor kivétel vagyok:D

Mert folyton kötekednek.

Egyszer még abba is belekötött hogy miért csinálok tobb feladatot a kelleténél.

(Egyedul csináltam meg a ,,szorgalmit,, amit feladott.)

Nem tinihiszti,hidd el.:D

Már 1. Óta elakarok menni,de félek hogy máshol is ez lenne a helyzet:D

A tanárok nem úgy kötekednek..csak folyton keresik a hibáimat,ha megtalálják akkor felemlítik,ami szemét dolog,mert nem az én érdekemből teszik,hanem azert hogy keresztbe tegyenek..

Pl:Volt egy tanár aki ellenem hangolt több osztálytársat,nekem meg persze tette a szépet s jót.

Az osztályom..?

Utálatosak..Kicsit?

NEM,nagyon.

Miben nyilvánul meg?

-Hiába lehetek én bármennyire kedves,aranyos,segitokesz.. Keresik a hibáimat,folyton kötekednek..

-Miért?

-Ez egyszerű,mert egy FA.SZ vagyok.

-Jobban kifejtve,mindig naív,mosolygós vagyok,és nagyon jó tanuló,és nem akarom bántani őket,pedig lehetne,de bánt minket az élet eléggé..akkor én miért tegyem?.. azt hiszik nem bánt,ha látom hogy kibeszélnek,vagy belekötnek mindenbe..

-Ezt úgy értem MINDENBE,a zoknimba,cipőmbe,hogy hordom a hajam,a fülbevalómba,a jegyeimbe,miért öltözködöm csinosan,ha olyan napom van,akkor miert nem..MINDENBE.

Kedves utolsó,ez nem hiszti,hidd el.

2017. nov. 30. 17:16
 6/7 A kérdező kommentje:

Sok dolgozat,feleltetés..Utolsó,te hol élsz? Az lenne a legkisebb problémám.

Nekem az áltszentséggel van bajom,meg persze a tanári karral...mikor beszól a tanár hogy ne írjam tovább a vázlatot,ne dolgozzak előre,tök lekezelően.Pedig ő is tudja hogy lemaradtam,és mivel jobban értékelem az óráját,mint hogy visszakérdezzek,miközben ő magyarázza a tananyagot,így jobbnak látom a tankönyvből kikeresni,hisz onnan diktál.

Szerinted ez már nem szemétség??

Meg az se,hogy a kétoldalas Fizika tz-m azért 4-es mert lemaradt egy szó másik fele.A tanár 3-4 hibára másnak simán megadta az 5-öst. Szerinted ez hiszti?

2017. nov. 30. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ertelme. Ha nem erzed jol magad, mar sokkal elobb kellett volna. Azert jobb, ha elotte tajekozodsz, melyik milyen iskola, illetve az sem art, ha a kozeledben van. Arra a kozponti irasbelire meg nem kell raparazni, mint ahogy az elso (?) irta. En amikor irtam, 86 pontot szereztem ugy, hogy semmit nem keszultem ram.
2017. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!