Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak, ha szeretnék...

Minek tanuljak, ha szeretnék részt venni a Mars-projektekben?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimnáziumot, szóval mire végeznék az egyetemmel, valahol ott leszünk már az időben. Aki szerint ez hülyeség, lapozzon át nyugodtan a következő kérdésre. Inkább a fizika az, ami érdekel, abból is a gyakorlati rész, gépek, járművek, épületek stb. Minek tanuljak tovább szerintetek?

2017. dec. 3. 16:52
 1/3 Filkoo válasza:
100%
Attól függ, milyen minőségben szeretnél benne részt venni. Ha a projekt tényleg megvalósul, első körben főleg biológusokat fognak küldeni, hogy kutassák az ottani túlélési lehetőségeket, illetve megteremtsék azokat egy esetlegesen nagyobb méretű Mars-kolónia kiépítésére. Ezen kívül biztosan szükség lesz orvosokra is, hiszen orvosok mindig és mindenütt kelleni fognak. Ha nem konkrétan ebben szeretnél részt venni, hanem a kivitelezésben, akkor mérnöki pályát javaslok, azon belül csak a fantáziád szabhat határt (repülőmérnök, gépészmérnök, építészmérnök, stb.)
2017. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én ha most újrakezdhetném tuti hogy nem diplomáztam volna se. Lepattantam volna innen örökre.
2017. dec. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csak Amerikaiakat vesznek fel dolgozni a SpaceX - hez. Ezt Elon Musk mondta egy interjúban. Meglehet keresni a Youtube - on.


Sajnálom haver!

2018. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!