Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyivel ér többet egy...

Mennyivel ér többet egy mechatronika diploma a BME-n mint Debrecenben?

Figyelt kérdés
Miután megvan a diploma több fizetésre számíthatnék, és ha igen mennyivel?

2017. dec. 13. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

12,41%-kal.

Nyilván csak a képzés helyétől függ az egész, hogy milyen munkaerő vagy, milyen tapasztalatokkal, mi a szakterületed vagy milyen referenciáid vannak, senkit nem érdekel...

2017. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy az első írja. De sajnos a debrecneni egyetem műszaki kara kukába való, az ország legrosszabb képzése szemben az ország legjobbjával.
2017. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert ez nyilván nem egy előítélettel teli ország
2017. dec. 13. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Most érettségizel? Milyen szak teruleten? Vagy esteleg most dolgozol? Mit es mennyit keresel, és mennyivel szeretnel tobbet? Kicsit adj tobb infot mert ahogy az elozok irtak nem mindegy mihez ertesz stb...
2017. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most technikusin vagyok egy gépész szakgimiben, tavaly érettségiztem, a pontom a BME mechatronikára is elég, csak szorgalmasnak nem mondanám magam, és nem is ez a kedvenc területem, de technologiafejlesztéssel valamint csillagászattal szívesen foglalkoznék, amihez jó alapokat adna a mechatronika
2017. dec. 14. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mert ez nyilván nem egy előítélettel teli ország"

Van itt a gyakorin hasonló kérdés, aminél a kérdező utolsó megjegyzése az iskolába belekóstolás után az, hogy senkinek eszébe ne jusson ide jönni.


A kérdésre a válasz szerintem az, hogy semennyivel. Ez az Életben nem így működik.

2017. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vodafonelive ***** válasza:
2017. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Pályakezdők esetében egy adott állásra való jeléentkezéskor a BME-s előnyt élvezhet.


Azonban ha a gyengébb képzést kihasználva (több időd van) minimum egy év melót bevállalsz mellette akkor viszont már fordult a kocka.

2017. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!