Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pályaválasztási zűrzavar? Van...

Pályaválasztási zűrzavar? Van hasonló helyzetben lévő még aki keresi a a mai napig a helyét az életben?

Figyelt kérdés
Számítógép szerelőként tanultam korábban, de nem úgy alakult, ahogy terveztem ezért kénytelen voltam félbehagyni, jelenleg építőipari szakmunkát tanulok, de belátom, hogy amióta keményen benne vagyok ez se az én utam, hiába fizetik meg, ha szeretem is csinálni fizikailag nem bírom, ezért ha végzek ezzel és levizsgáztam belőle az ösztöndíjból fizetős tanfolyam inkább folytatom a számítástechnikai pályafutásomat. Volt aki hasonló helyzetben van és újból visszatért a kiinduló pontjára, esetleg belefogott több mindenben és nagy nehezen rálelt a hivatására, avagy arra az útra ami neki való az életben?
2017. dec. 16. 19:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!