Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vizsgaidőszak - 8 óra bruttó...

Vizsgaidőszak - 8 óra bruttó tanulásból hány óra a nettó tanulás nektek? (Egy napon)

Figyelt kérdés

Én pár napja kezdtem el így tanulni - és a 8-ból olyan 6,5-7 óra nettó tanulás jön ki.

Nektek mennyi? (Aki 6 vagy 12 órákat tanul, az is 8 órára vetítve válaszoljon, ha lehet. Aki nem tanul, az ne válaszoljon.)



2017. dec. 16. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem idő szerint tanulok, hanem mennyiség alapján.

Előre meghatározok bizonyos lapszámot és addig tanulok, amíg nem tudom.

Azonban ez sem szokott több lenni napi 6-7 óra tiszta tanulásnál.

2017. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Detto ugyanaz, mint az #1 válaszoló.
2017. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én így nem tudok tanulni.

Ha az egész napomat "végigtanulom" akkor az így néz ki:

7kor kelek, 8-11ig 3 órát egyben letolok, max pisiszünettel. Utána megebédelek, kigyek a kutyával sétálni 40-45 percre, iszok egy kv-t, felnézek facebookra, ilyenek.

1-4ig megint egyhuzamba tanulok, majd általában egy pár óra elmegy a családdal beszélgetni, kutyázni, sorozatot nézni. 8-11 ig szoktam általában, vagy éppen az aktuális adagot befejezem. Még este lefekvés előtt mindíg olvasok, kb éjfél fele megyek aludni. Így netto 9 óra legalább megvan, viszont az egész napom el is megy. Nekem mujszáj, hogy legyen több és hosszabb szünet, így jobban fog az agyam. De egy héten csak kb 2-3 ilyen napom van, ha valami programom van akkor muszáj egyben letolni az egészet.

2017. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a harmadik válaszolóval értek egyet. Hasnlóan csinálom én is csak a délutáni és esti tanuló idő közt nem tartok olyan nagy szünetet és este 11 fele inkább már csak összegzem azt amit aznap tanultam.
2017. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!