Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kezdjek az életemmel...

Mit kezdjek az életemmel érettségi után? Matek, biosz, kémia fakton vagyok átlagom 5. 0.

Figyelt kérdés

Nem tudom h mi akarok lenni. Nem érdekel igazán semmi.

Mi legyek?



2017. dec. 27. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Keress valami OKJ-t, én se nagyon azon az úton vagyok ahol lennem kéne 2 szakma közt bolyongok jelenleg :)
2017. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi sem érdekel, hagyj ki egy évet és próbálj szakmai tapasztalatot szerezni olyan ágazatokban, amik szóba jöhetnének. Esetleg ülj be egyetemi előadásokra. Csak a hasznosság alapján nagyon mellé lehet nyúlni, és nincs örökké ingyen az oktatás. Inkább megfontolt és hozzád passzoló döntést hozz. Gondolkozz azon, hogy milyen szerepkörben éreznéd jól magadat, milyen ember vagy, mit tanulsz szívesen.
2017. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha írnál valami jellemzést magadról vagy hogy mit szeretsz/mit nem szeretsz akkor tudunk válaszolni..
2017. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor inkább hagyj ki egy évet és közben menj el dolgozni.

Az OKJ időpocsékolás.

2017. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

OKJ-s dolgok szerintem is teljesen feleslegesek.

Ha a biztos jövő a cél, akkor a matek vonalat lehetne meglovagolni, biosz kémia vonal itthon felejtős.

2017. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!