Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb gimnázium,...

Melyik a legjobb gimnázium, ahol van dráma tagozat? (Budapesf€

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én a Vörösmarty Mihályt (VMG)-t néztem ki, vannak róla jó, és rossz vélemények is. Nagyon álmodozó vagyok, ezért remélem majd a színművészeti egyetemre járhatok majd,de azt olvastam, hogy oda csak olyanokat vesznek fel, akiknek a szülei színészek, vagy színházban dolgoznak esetleg ismertebbek. Nos, az én szüleimre egyik sem igaz. Kicsit letörtem mikor ezeket olvastam... na mindegy. Ja, és ha lehet olyan sulikat írjatok, ahova nem “sznobok” járnak, akikkel nem lehet beszélgetni értelmes dolgokról..

2018. jan. 7. 00:46
 1/2 anonim válasza:
Én is Vörösmartyba készülök. Elvileg ez a legjobb dráma tagozatos suli Pesten.
2018. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Engem érdekelne a véleményed ha már odajársz! Én is odakészülök és amit te leírtál teljesen rámillik. Én is sok jót hallottam a vmg-ről, viszont a Nemes Nagy Ágnes gimnáziumból sokkal többen szereznek gyakorlati érzéket és onnan nagyon sok gyerek színész kerül ki színházakba, sorozatokba akár az alatt amikor ott tanul. Rengeteget próbálnak, rendeznek, sokszor éjszaka is bentmaradnak egy színdarab próba miatt. Nekem a vmg-ben az igazgató nagyon szimpatikusnak tűnt, de sajnos pár hete elhunyt. Ami még tetszik benne az az, hogy nagyon közel van a kolija (Evangélikus Középiskolai Kollégium) a Pesti Magyar színházhoz, így egy esetleges főpróbahéten nem kellene utazgatni.

Viszont az oktatásban szerintem jobb a Nemes Nagy Ágnes, csak nagyon kieső helyen van.

2021. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!