Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte informatikus könyvtáros...

Elte informatikus könyvtáros alapszak milyen, megéri?

Figyelt kérdés
Az eltén vagyok elsőéves szociológus hallgató. Rengeteg szabadidőm van az egyetem mellett, szeretem a szakot, de úgy érzem szakmaiság és a jövőm miatt is elvégeznék közben egy másik szakot is. Vagy inkább valami nyelvi szakot válasszak, arabon vagy más keleti nyelveken gondolkoztam, vélemények? Szívesen várok tapasztalatokat ezekről a szakokról.

2018. jan. 8. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Egy szociológus a jövője miatt elvégez egy elektronikus könyvtárost. Nem hangzik túl jól. Ezekkel a szakmákkal maximum minimálbérre vagy jó.


Szerintem jól érzed, hogy ezekkel a nyelvtudásod kihasználásával lesz esélyed egy jobb állásra.

De véleményem szerint ahhoz meg nem kell diploma, elég ha magad megtanulsz 2 nyelvet minimum.


Olyan állasokra van így esélyed amik teljesen mind1, hogy milyen felsőfokú végzettséget kérnek de mellé elvárják, hogy 2 nyelven legalább beszélj. Ilyen melókhoz elég egy diploma amit most csinálsz.

Amivel még tudnál segíteni magadon, ha esetleg bevállalnál mondjuk valamilyen gazdasági szakot 2.nak. Annak már lenne értelme.

2018. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!