ELTE-IK vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen a képzés a karon? Milyenek az oktatók? Mennyire "szivatnak" vizsgákon?

2018. jan. 14. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elméleti, szarok, nagyon.

Oh és kötelező előadásra is bejárni.

2018. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondod?
2018. jan. 14. 15:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Én estire járok oda jelenleg is, utolsó előtti félévem végén vagyok.


Szerintem papírnak jó, illetve azért viszonylag hasznos dolgokat is magadra tudsz szedni. Nem mondom, hogy minden tárgy hasznos, de nem lettem hülyébb, mielőtt elkezdtem. És pl. itt tanultam meg a C, C++ és JAVA alapjait, pedig azt mondják, hogy rossz a programozás oktatásuk. Mondjuk én már úgy mentem oda, hogy foglalkoztam előtte informatikával.


Estin nem szívatnak szarrá, nem tudom, nappalin mi van másképp. Tény, hogy kötelező bejárni (nappalin), sok az elmélet (matek főleg), és nem feltétlenül IT szakemberként fogsz onnan kilépni.

2018. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, azt mondják hogy nem a legjobb infós képzés az országban, de mégis ahogy néztem egy két tantágy előadásait, azt kell hogy mondjam, hogy sokkal korrektebb és érthetőőb, logikusabb mint pl a PE-n van. De igazából infós dolgoknál a tudás illetve a tapasztalat a lényeg, és nem feltétlenül a papír.


#2: Nem feltétlenül IT szakember->Ez teljesen igaz, mivel a szak neve eredetileg programtervező matematikus.


Szóval matekra nagyon rá kell gyúrnod ha eredetileg nem vagy annyira nagyon kiemelkedő.

2018. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A matek megy, engem a műszaki menedzser szak érdekel leginkább a karon.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. jan. 14. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Na igen, az ebben az évben fog indulni először.
2018. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen a közösség, az egyetemi élet?
2018. jan. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!