Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnöki szakra készülö...

Villamosmérnöki szakra készülök, mit kell tudnom részletesen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, tavaly érettségiztem és utána nem jelentkeztem egyetemre, mert dolgozni mentem. Idén lesz lehetőségem továbbtanulni és jelentkezek a Kandó Kálmán Villamosmérnöki karára. A kérdésem az lenne, hogy az elegendő ha matematikát tudom emelt szinten meg a fizikát? Vagy szerintetek mik azok a tananyagok, amiket érdemes tanulni/tanulmányozni mielőtt elkezdem a tanulást? Tippeket, ötleteket várom. Válaszokat előre is köszönöm!

2018. jan. 15. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Programozási alapokat érdemes még összeszedned hozzá. Youtube-n van rengeteg videó elég jó szintre el lehet jutni velük. Amúgy meg ha valami nem megy járj el külön felkészítésre majd. Sokan csinálják és elég sokat segít a helyzeten.
2018. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Matek fontos de nem feltétlen szükséges, fizika elhanyagolható, programozás ajánlott.

(Én most végeztem az első félévvel. Fizikát úgy teljesítettem hogy utoljára talán 7-ben tanultam (igen, általánosban) mert középiskolában csak 1 évig volt és akkor is a fele órán ismételtünk a másik fele meg nem volt megtartva. A matekos tárgyakat 4-es átlaggal végeztem el, úgy hogy csak középfokon tanultam mindig. Programozni már tudtam két éve is, úgyhogy ott a gyakorlat az könnyen ment de az elmélet éppen meglett mert olyan dolgokat is visszakértek papíron, fejből leírva amiket minden épeszű programozó is neten keres meg mert nincs értelme megtanulni.)

2018. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!