Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Karinthy Frigyes Gimnáziumba...

A Karinthy Frigyes Gimnáziumba csak "stréberek" járnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ebbe a gimnáziumba szeretnék menni,de én nagyon nem vagyok ez a stréber fajta... kitűnő vagyok stb.,de ettől függetlenül nem vagyok olyan.

Lehet nem lennének barátaim mondjuk emiatt?Tudom hogy ez egy erős iskola,csak ezért kérdezem.

Lehet kicsit hü lye kérdés,de azért bele kell gondolom,hogy milyen lesz a következő 5 évem

Előre is köszi:)


2018. jan. 24. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak azok
2018. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Francokat.

A fiam oda jár most 9.-es és imádja. Tanulni kell, ez igaz.

Nem strébernek, de jó képességűnek kell lenni hozzá.

2018. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy fantasztikus az osztályközösség. Senki nem stréber. Viszont általánosban ,,ciki" volt ötösnek lenni, itt ő maga akar jobban teljesíteni, mert motiválják a gyerekek, tanárok.

Ha sikerül, meglátod, csúcs 5 éved lesz! A gólyatábor fog igazán meggyőzni!

2018. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló!:)
2018. jan. 27. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Kitűnővel mindenképp elsőnek írd be ! Milyen lett az írásbelid?
2018. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
71 pontom lett csak sajnos
2018. febr. 6. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
A Fiamnak 73 volt, és közel sem volt kitűnő, sőőőt 3-as volt németből, mert 8.-ra kaptak egy idióta tanárt. Magyarból is az egyik 4-es volt. Szóval az összpontszámod még magasabb is mint neki, és ez az év sokkal nehezebb volt mint 2 éve, lejjebb mennek a pontok is.Ő 83. helyről került be. (német)
2018. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2018. febr. 6. 19:13
 9/9 anonim válasza:
Nagyon egyetértek az előttem válaszoló szülővel. Én egy Karinthyt nemrég kijárt diák vagyok, és belülről mondhatom, valóban így van. A csibetábortól kezdve csodás lesz, mind tanulmányilag, mind társaságilag. Stréberrel nem nagyon találkoztam az 5 évem alatt, csak rengeteg okos gyerekkel. A Karinthy arról szól, hogy okos diákok jól érzik magukat, és nem meghalnak a tanulástól. Persze ha valaki képtelen tanulni vagy egyáltalán nem akar, az ne jöjjön ide. De ha valaki szeret izgalmasakat tanulni újszerű módszerekkel, és közben nem beleroskadni, az jöjjön. :)
2018. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!