Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezik valaki a budapesti...

Jelentkezik valaki a budapesti Veres Pálné, Vörösmarty Mihály, Leövey Klára, Jedlik Ányos gimnáziumba?

Figyelt kérdés

8.osztályos felvételit írtam.

4.86-os átlaggal,48 vitt ponttal és kb.71 pontos írásbelivel sikerülhet bármelyik iskola?

Kinek hogy sikerült?



2018. jan. 25. 07:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vörösmsrtyba a médiára biztos nem elég, tavaly minimum 38 pont msgysr kellett a szóbelihez. Drámára elég lehet és TT-re is a szóbelihez.
2018. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

*magyar


TT-re tavaly 144 pont kellett a felvételhez.

2018. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Veres Pálneról szinte biztos,hogy lecsúsztam.

A Vörösmarty lenne a cél,T.t tagozat..

62+46 azaz 108 pontom van.

Bízok benne,hogy szóbelire behívnak.

Ha tavaly 144 volt az utolsó bekerülő,akkor mist minimum a max.azaz 40 pontos szóbeli kellene hozzá,ugye?

Kicsit aggödom...sajnálom hogy a központim valahogy nagyon elrontottam.😭

2018. febr. 3. 07:35
 14/17 timiandi ***** válasza:

Sya.

Behívtak, nem? Voltál már szóbelin? A barátnőmmel holnap megyünk.

2018. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha 40 pont a max szóbeli akkor 60 pontot ér a hozott pont? Mert akkor nem csak 108 pontod van és nem kell max szóbeli, csak jó szóbeli.
2018. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Vegül 118 ponntal mentem szóbelizni szombaton!

Kedvesek voltak,úgy érzem jól sikerült,de sajnos a T.t-re kb.120-an belettünk hívva,es 32 -en mar eleve szóbeli mentességet kaptak.

Szöval nem tudom mekkora az eselyem bekerülni,pedig nagyon szeretnem ezt a sulit!!!

2018. márc. 6. 22:03
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hangulatú suli az biztos, jó a légkör. Remélem sikerül. Azért akiknek nagyon sok pontjuk van általában nem elsőnek írják.
2018. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!