Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikus vagy...

Gazdaságinformatikus vagy programtervező informatikus szakot ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés
Jelenleg a DE-IK gazdaságinformatikus szak és a programtervezői között gondolkodom. Érdekel a közgazdaságtan és a programozás világa is. Egy kicsit tartok a programozástól,de ennek ellenére érdekel,csak félek,hogy nem érteném meg a nyelvet.

2018. jan. 26. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Gazdaságinformatikus tipikusan a mindenből egy kicsit.


Programtervező 1000x több potenciállal rendelkezik.

Nézd meg milyen a programozás, a youtube/net tele van leírásokkal, kis programok megírásával...

2018. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akármelyik is választod, előtte mindenképp próbálj meg programozni otthon. Inkább most derüljön ki, ha nem szereted eléggé a logikáját (mert nem mindegy érdeklődni iránta vagy napi 8 órában csinálni).
2018. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mindkettő erősen matekos, rengeteg az átfedés, így az se baj, ha rosszul döntesz. Ha jól veszed fel a tárgyakat, akkor probléma nélkül át tudod magad sorolni a másik szakra időközben is.
2018. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%

"csak félek,hogy nem érteném meg a nyelvet"


:DDDDDDDDDD


ezek alapján jó lesz neked a gazdinfó is... talán sok is.

2018. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Melyik nyelvet ajánljátok a legjobban? Esetleg tud valaki tapasztalatot írni a DE-IK-ról?
2018. jan. 26. 23:38
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

A kérdéseidből kiderül, hogy semmit sem értesz a programozáshoz de még annyit sem, amit pár weblap elolvasása után már értenél....


Hagyd el...

2018. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Matekból elég jó vagyok szerencsére. Mennyi idő egy nyelvet elsajátítani?
2018. jan. 26. 23:44
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudtommal senki sem tud programozni születése pillanatától kezdve. Ha van akaraterőm,akkor képes lehetek rá,hogy megtanuljak programozni. Sosem értettem miért kell már elsőre lebeszélni valakit egy elképzeléséről...
2018. jan. 26. 23:46
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
meglehet tanulni ha akarod, de ha akarnád már megtanultad volna
2018. jan. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is debrecenbe vagyok csak mérnökinfón, simán meg lehet semmi elő tudás nélkül is tanulni a programozast, én se programoztam egyetem előtt kb semmit, mégis eddig elsőre sikerültek a prog tárgyak szóval nem lessz gond szerintem :)
2018. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!