Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet így bírni az egyetemet?

Lehet így bírni az egyetemet?

Figyelt kérdés
Angol nyelvű óráim lesznek ha bejutok, viszont szeretnék még felvenni mellé több nyelvi órát, mert szeretném pár nyelvből a tudásomat felhúzni. Lehet egyszerre 3-4 akár 5 nyelvet is vinni? (Spanyol-Német-Svéd-Olasz érdekelne, mindegyikből van egy minimális A1-A2-es tudásom már.) Vagy szabadon bármit felvehetek majd nyelvből amit tanítanak a karon/egyetemen? És ha igen ezt mennyire lehet bírni?
2018. jan. 27. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ùgy èrted nyelvszakos òrákat? Mert ahhoz nem a1-a2-es tudás, hanem minimum b2 kell. (Legalábbis olaszon ès spanyolon biztosan).
2018. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg indulnak kezdő órák is nem? Ahova felvételizek úgy tudom több keleti nyelvet például teljesen a padlóról kezdenek.
2018. jan. 27. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsô vagyok, èn ELTE-s vagyok, keleti nyelvek indulnak, de spanyol ès olasz nem. Szerintem nèmet sem, scèdet nem tudom. De persze lehet másik egyetemen indìtanak kimondott nyelvórákat.
2018. jan. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!