Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Utóvizsga. Szerintetek van...

Utóvizsga. Szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés
Ma voltam másodjára is vizsgázni egy adott tárgyból, ám most is megbuktam és pénteken mennék UV-ni a legutolsó vizsgaidőpontban. Kissé félek, mert most harmadéves hallgató vagyok és ha most se sikerül a vizsga, akkor leghamarabb jövőre mehetek újra próbálkozni a tárgyból. Aki már volt hasonló cipőben, az mit gondol? Ilyenkor a legtöbb tanár engedékenyebb szokott lenni, könnyen lehet teljesíteni?

2018. jan. 29. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem saját tapasztalat, de szerintem ez annyira tanárfüggő. Van, aki ha valamit is tudsz, átlökdös, mert nem akar jövőre is azzal foglalkozni, hogy téged vizsgáztasson. Van, aki meg ugyanúgy követel.

De addig még van 2 napod, 3 éjszakád - az alatt még rengeteget lehet tanulni, főleg, hogy nem a nulláról kezded. Ennyi idő arra is jó, hogy egy kicsit leülepedjen benned az anyag.

2018. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*3 napod, 4 éjszakád - pláne:D
2018. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor eléggé kétesélyes...
2018. jan. 29. 19:28
 4/7 A kérdező kommentje:
És mikor kell befizetni a pótvizsgadíjat?
2018. jan. 29. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A Neptunban neked kell kiírni a vizsgadíjat, természetesen még a vizsgára jelentkezés előtt (úgy tudom, a Neptun nem is engedi a vizsgafelvételt, ha tartozásod van)
2018. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én tegnap feltudtam úgy venni a tárgyat, hogy még nem küldött nekem infót a befizetésről. Felsőbbévesek azt mondták, hogy majd olyan február környékén jön majd üzenet és majd akkor kell kiegyenlíteni az egyenleget. És mennyi az UV vizsgadíj?
2018. jan. 30. 08:12
 7/7 anonim ***** válasza:
soha ne add fle. Nekem ha nem ment vkalami akkor ak-t hallgattam mindig bajnokot meg ilyeneket és elvégeztem jogot
2018. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!