Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyáltalán nem tudom mit...

Egyáltalán nem tudom mit tanuljak, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Olyannyira kétségbe vagyok esve,hogy nem tudom mi lesz velem. Nincs semmi elképzelésem minek keltem tanulnom,most hagytam ott az egyetemet agrármérnöki karon voltam de egyáltalán nem tetszett. Mit tegyek ha elképzelésem sincs mi akarok lenni? Szeretnek elvégezni egy egyetemet vagy főiskolát de nem tudom mit.
2018. jan. 29. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Így,hogy nem ismerünk, ezt sajnos lehetetlen megmondani. Amit én tanácsolok az az önismeret. A mai világban vagy hülyeségnek gondolják ezt az emberek, vagy nem foglalkoznak vele...de ülj le csendben, egyedül és gondold végig ki vagy te....mik a pozítív odlalaid, negatív tulajdonságaid,mit szeretnél elérni/mit vársz az élettől stb...

https://www.youtube.com/watch?v=D5_853s82dQ&t=210s

ez egy igazán jó videó, nézd meg :)


"While it is always best to believe in one’s self, a little help from others can be a great blessing."

ne aggódj, sikerülni fog megtalálni az utad :)

2018. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

próbáld ki az életet! menj el biorobotnak vhova dolgozni reggel 4-kor kelni aztán este ágybazuhanni hogy reggel megint kelhess 4-kor, 1 év után tudni fogod mit akarsz...


egy ugrómókus diplomával is van mozgástered mert dolgozhatsz vhol gazdálkodási osztályon ami agronómiával kapcsolatos vagy mezőgazdasági informatikai rendszereket is fejleszthetsz, tehát széles a paletta...

2018. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!