Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulás tanítónak,...

Tovább tanulás tanítónak, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tovább tanulás előtt állok,és elgondolkoztam a tanító szakmán.

Mennyire tudok elhelyezkedni tanítóként?Fizetés?Minden tapasztalat érdekel,aki jártas ebben.

Melyik egyetemet javasoljátok? Az Eszterházyn és a Nyíregyházin gondolkodtam,milyen a színvonal?



2018. jan. 31. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
elhelyezkedni eltudsz, fizetésed jóval 200 nettó alatt lesz
2018. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fizetést megtudod nézni a neten,pedagógus bértábla szerint fizetik őket.Elhelyezkedni tutira el fogsz tudni.Eszterházyt javaslom,de semmiképp ne Sárospatakon!Egerbe menj,ha teheted.A Nyíregyházi színvonaltalan.Egyébként én is erre a szakra készülök,csak én a Debreceni Református Hittudományi Egyetemre.Nővérem szintén ezt tanulta a Nyíregyházi Egyetemen,mondjuk otthagyta.De elég sokat mesélt a suliról,ha érdekel konkrét dolog írhatsz privátot.Még annyi,hogy csak akkor válaszd,ha tényleg nem tudsz mást elképzelni magadnak.Én már kiskorom óta ezt akarom,az alacsony fizetés sem lomboz le jelenleg.Hogy mi lesz később,az kiderül.De mindenesetre belevágok,különben ott lenne bennem a mi lett volna,ha...

Ha tényleg ezt akarod,ne hagyd hogy lebeszéljenek róla(mint ahogy velem tették így egy évet szenvedtem egy gazdasági szakkal).Sok sikert a felvételihez!:)

2018. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!