Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akkor ez hogy is van? Milyen...

Akkor ez hogy is van? Milyen egyetem kell? Fogorvosi

Figyelt kérdés
Fogorvosi aszisztens szeretnék lenni. Egyetemre mennék nem Okj-re. De ahhoz hogy ez legyek el kell végeznem az általános asszisztensi szakot ami 3 év és utánna szakosodok fogorvosi aszisztensnek, vagy egyenesen fogorvosi szakra kell mennem? Hogy is van ez? 18\L
2018. febr. 1. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyetemen ilyen nincs szerintem, ott fogorvosnak tanulsz. Asszisztenshez elég egy tanfolyam is
2018. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Asszisztens OKJ-n van.

Esetleg szóba jöhet a dentálhigiénikus szak a SZTE-n.

2018. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
OKJ-s képzés, 2 vagy 3 év gyakorlattal.
2018. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen, ahogy írták, ha egyetemre akarsz menni vagy a fogorvosira mész, vagy dentálhigiénikusnak. az asszisztensi csak egy 2 éves okj, röhögve meg lehet csinálni, nem kell neki egyetem.
2018. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!