Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolai OKJ-re szeretnék...

Monyi15 kérdése:

Középiskolai OKJ-re szeretnék menni! Cukrász vagy szakács? Hol? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Érettsêgi után szeretnék egy középiskolában meghirdetett OKJ-re menni. Mint fent már említettem, cukrász vagy szakács szakma érdekelne. A szívem a cukrászathoz húz, de viszont imádok főzni is.

Az előbbinél hallottam olyanokat, hogy ünnepekkor is dolgoznak, meg hajnalban be kell már nekik menni. Oké, tudom, hogy jogos, de értitek.

Hogy megy ez az egész?

Miket tanítanak meg nekem?

És két város jöhet szóba. Miskolc vagy Nyíregyháza. Melyiket ajánlanátok? Ott melyik iskolát?



2018. febr. 1. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Cukrász és Szakács egyaránt nem ismeri azt hogy ünnep. Amikor be vagy osztva akkor dolgozol, tökmindegy hanyadika van. 12-14 órázások is mindkettőnél ott vannak rendesen. Egy szakács ismerősöm, azt mondta hogy cukrászként sosem dolgozna többé(előtte cukrászként melózott).

Az hogy megtanitanak-e sulitól és gyakrolati helytől függ.

2018. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. febr. 8. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!