Egy vagy tobb egyetemet jeloljek be? (fogorvosi)

Figyelt kérdés
Itthon azt szeretnek,ha csak a Sotet jelolnem meg, mert nagyon kozel lakunk es emiatt en is csak azt szeretnem. Sajnos az altalanos orvosit se merem bejelolni,ha veletlen kevesebb pont lenne,ami talan meg sose volt, mert nem biztos,hogy atvennenek kesobb. Gyogyszereszet se erdekel. Viszont videkre se szeretnek menni, mert messze van. A masik gond,hogy evvesztes vagyok es nyelvi elokeszitos voltam, plusz csak duplazassal mehetek. A tanaraim szerint hulyeseg nem bejelolni videki egyetemeket,de ugy eleg koltsegesnek tunik,meg idoigenyesnek az utazas. Masfelol meg felek, mi van ha igy akar 1-2 evet is ki kell hagynom. Megneztem a szabalyzatbna,atjelentkezni csak 2 ev utan lehet,akkor is nagyon jo atlaggal, szoval az csak kb illuzio szinten mozogna,hatha alapon. Velemenyek? Minden almom,hogy fogorvos lehessek, viszont azert 5 ev az hosszu ido es sok penz,ha tavol vagyok, meg 1-2 evig talan buli az uj hely,de utana inkabb teher a noverem peldajabol tanulva.
2018. febr. 2. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem akarsz vidékre menni, akkor nem akarod eléggé az orvosit. Ennyi.
2018. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem,mert akar 2-3 evig is probalkoznek a Sotera,addig meg nem tanulok mast, szoval elegge akarom. Azert 5 ev macera mas helyen nem mind1, nem a videk miatt,hanem azert, mert messze van. Ha Szegeden laknek,akkor csak oda akarnek menni.
2018. febr. 2. 16:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Bar magamat ismerve,akar 10 evig is probalkoznek, kerdes inkabb, mi az eletszerubb, azert az se tul eletszeru, hogy itt lakom az egyetemtol egy kopesre es elmegyek az orszag masik felebe. Viszont nyilvan jobb lenne nem evet kihagyni,bar meg az se biztos,hogy egyaltalan kell majd.
2018. febr. 2. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem akarsz vidéken tanulni, ne jelentkezz oda. Te is mondtad, hogy akár újra is próbálkoznál, szóval akkor csináld azt. Amúgy nem kell hozzá olyan kimagaslóan jó átlag, hogy átvegyenek, és nem annyira drága meg macerás, mint amilyennek tűnim a vidéki tanulás sem, de ha egyszer elhatároztál valamit, miért ne tarthatnál ki mellette.
2018. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi.:-) Draga alatt azt ertem, hogyha nem koliba mennek draga lenne, amit nem tudnank kifizetni. Tanulast meg szeretnem komolyan venni, az nekem kollegiumban nehez lenne. A macera alatt meg az utazast ertem. Azt hiszem 4.2 koruli atlagot irtak, az azert mar szep, persze a cel amugyis valami hasonlo, de jobb biztosra menni.


Valoszinuleg az lesz,hogy kitartok es csak 1 helyet jelolok meg. Arrol tudsz valamit, hogy AOK-rol mennyire nehez atjelentkezni FOK-ra? Gondolom at lehet csak azert bizonyos targyakat meg kell csinalni, ami miatt meg lehet szepen csuszni igaz? Eleg draga egy felev az orvosin es csak 2 ev utan lehet atjelentkezni. Addig azert,ha nem is minden,de van ami mas, bar lehet forditva FOK-rol AOK-ra nehezebb menni.

2018. febr. 3. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!