Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtisztire járók, vagy már...

Mentőtisztire járók, vagy már végzettek! Milyen (volt) az egyetem?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok, kb. mennyire nehéz, érdekesek-e az órák, össze lehet-e hasonítani egy orvosival. Félreértés ne essék, az utóbbi csak azért érdekelne, mert sokáig akartam orvos lenni, és legfőképpen azért, mert érdekesnek tartottam az anyagot, betegségeket, anatómiát. Kíváncsi vagyok, ebből mennyit kapnék egy mentőtisztin? :)

Nemsokára jelentkeznem kell felsőoktatásba, és tényleg bárkinek a tapasztalatait szívesen venném!


Semmelweis, PTE és a nyíregyházi karok mind érdekelnek. :)



2018. febr. 3. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
PTE-re jártam. Tévedés volt. Idő és pénzpocsékolás. 5 évem ment el rá. Akit tudok, óva intek tőle.
2018. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyszerűnek nem egyszerű. Itt már többször volt erről szó. Keress rá. A lényeg, hogy nagyon húzós. Töredék hallgató végez, mivel kipotyognak. Alsóneműt kösd föl.
2018. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2018. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen, igen.. néztem az előző kérdéseket, de erre annyira konkrét választ nem találtam sajnos :) nézegettem továbbá a tanterveket is, csak nem tudom, mennyire mennek bele mélyen egy-egy dologba (pl neonatológia)
2018. febr. 3. 23:30
 5/13 A kérdező kommentje:
már mindegy, végül is 1. helyen jelöltem :)
2018. febr. 4. 13:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lesz egyszerű, de igazán nagy elhivatottsággal elvégezhető. Pl. neonatológiába annyira fogtok belemenni, hogy akár az árok parton is levezess egy koraszülést. Elméletben nem olyan részletesen mint egy erre szakosodott orvos, de annyira mindenképpen, hogy prehospitálisan meg tudd oldani.
2018. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2018. febr. 4. 18:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne mindegy? Április 19-től még egyszer megváltoztathatod a sorrendet.
2018. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igaz :) de nem hiszem, hogy változtatok, már nagyon remélem, hogy felvesznek. :D
2018. febr. 20. 21:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Sikerszakma. Most kaptak 100 forint fizuemelést szerencsétlenek. :(
2018. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!