Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME vagy Corvinus gazdaságinfo...

BME vagy Corvinus gazdaságinformatikus msc?

Figyelt kérdés
A programozás nem érdekel, a közgázos matekos tárgyak viszont igen, szerintetek melyik intézet képzését válasszam és miért?
2018. febr. 6. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..


Bocs hogy 2-ben küldöm az elsőt nem akartam külön. Ezek azokat amiket a kérdés alatt kirakott, ha utánanézel már rengetegszer megkérdezték ugyanezt.

2018. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nézd, a 3 link közül egyik sem hasonló az én kérdésemhez, először is a BME és a Corvinus közötti különbségek érdekelnek és másodszor pedig MSC képzés felől érdeklődök és nem bsc felől (mint, ahogy az általad linkelt kérdésekben)
2018. febr. 6. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, összehasonlítod a tantervet és amelyik szimpatikusabb... szerintem nem találsz olyat aki mind2re járt MSc-n.


Én amúgy Corvinus BSc gazdinformatákara jártam, elég gagyi oktatás de a diplomájuk nívós.

2018. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ez mit jelent? hogyan lehet nívós a diplomájuk, ha kókler a képzés?
2018. febr. 9. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:

BCE GI MSC optanterv: [link]

BME: [link]


A BCE GI alapszak egyáltalán nem mondható programozással telítettnek, összesen 4 kötelező tárgy van a 7 félév alatt, ami a szó szoros értelmében programozás, közgázos tárgyak viszont vannak szép számmal. Esetleg érdemes megnézned az alapszak optantervét is, az is ad egy képet arról is, hogy mire lehet számítani mesteren: [link]


Előzővel annyiban egyetértek, hogy mivel senki sem járt mindkettőre, így jó szívvel tanácsot se tud adni, én sem. Én a BCE GI alapszakot ismerem. Közgázos vonalú tárgyak tekintetében a képzésre nem volt igazán panaszom, programozás/rendszerfejlesztés lehetett volna több/komolyabb.

2018. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!