BCE gazdaságinformatika tapasztalatok, vélemények, tanácsok?

Figyelt kérdés
Felvettek a Corvinus gazdaságinformatika szakára az idén es kicsit fel szeretnél készülni rá.:) Érdekelnének akár a gólyatáborral kapcsolatban tippek, vagy akár a Neptunnal, bármivel, ami ezzel kapcsolatos. Csak azoknak a véleménye érdekel, akik ide járnak/jártak. (/ide fognak járni:))

2017. júl. 29. 04:13
 1/5 anonim válasza:
100%
Én most leszek másodéves. Mindenből átmentem elsőre, ösztöndíjat is kaptam és tényleg nem szakadtam bele a tanulásba. Sokan kiesnek az elején, mivel a kevés óra miatt sok szabadidőd lesz és sokan ezt nem tudják beosztani. A lényeg az, hogy próbáld meg jól beosztani az időd és az emelt matekra nagyon feküdj rá! :)
2017. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

matek nagyon menjen!!!!! meg a magolás

én is másodéves leszek, eddig nagyon egyszerű volt minden, én matek2ből buktam, de ha tanultam volna simán meglehetet volna

GT-t szerintem semmi esetre se hagyd ki hatalmas élmény, akkor is ha nem vagy nagy bulizós, és SEMMI olyan feladat nincs, ami kötelező vagy megalázó lenne

ha bármi kérdésed lenne, akkor írj nyugodtan, első évről és GTről tudok mesélni sokat

2017. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!!:)

A matek az nagyon megy, emelt erettsegit irtam, 80% felett sikerult, kedvenc tantargyam:)

Az, hogy GT-ben bulizni kell, nem hiszem, hogy problemat fog okozni;)

Irok privatot!!:)

2017. júl. 30. 18:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Valamint az is erdekelne, hogy mennyi az osztondij es milyen atlag felett jar:)
2017. júl. 30. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
3,4től adnak kb, a legkevesebb 14ezer körül mozog, utána átlaggal skálázódik 40ig, de ez nem fix.
2017. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!