Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyibe kerül egy újra...

Mennyibe kerül egy újra érettségizés ( angol középszinten? )

Figyelt kérdés

2014-ben éretségiztem akkor 60 % lett

elmentem 2016-ban újra 74% lett

és most 2018-ban szeretnék újra

Van valami jelentősége h harmadjára mennék? és ha ne adj isten rosszabb lenne mint a 74%-os ? ( ha már az írásbeli nem úgy sikerül szóbelire el se mennék)


2018. febr. 10. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


21 ezer forint idén, és egyetemre való jelentkezésnél a legjobbat veszik figyelembe akkor is, ha azóta van újabb, ami rosszabb. Annak nincs jelentősége, hogy hanyadszorra próbálkozol.

2018. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
minimum 80 %-ra meg kell írjam h meglegyen a 280 minimum de van még többletpontom
2018. febr. 10. 18:27
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra viszont figyelj, hogy a május-júniusi érettségiidőszakra már csak 4 napod van jelentkezni! (csütörtökig)
2018. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Olvastam olyat h a kormányablakba kell bejelentkezni ez így van? Amikor én voltam suliba mentem be ott szoltam akkor 20.000 Ft volt

2018. febr. 10. 18:29
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hétfőn mindenképp el lesz intézve a jelentkezés érettségire is és felvin is ( csak vaciláltam hogy a nyelvvizsgát próbáljam meg v az érettségit újra de az érettségire több esélyt látok )
2018. febr. 10. 18:30
 6/18 anonim ***** válasza:

oktatas.hu-n és felvi.hu-n mindent megtalálsz, amit érdekelhet, egyébként abban a linkben is benne van, amit küldtem.

Jelentkezhetsz kormányhivatalban is, ebben az esetben ők osztanak be egy iskolába, de jelentkezhetsz egy konkrét iskolában is, abban az esetben ott fogod tenni az érettségit.

2018. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

És az mitől függ hogy a kormányablakba engem melyik suliba osztanak be ?

Ugyanis 4 óráig dolgozom jövőhéten és a suliba még nem tudom hogy tudok beérni a kormányablak viszont 6-ig van oda beérnék de nem abba a suliba szeretnék érettségizni ahol én legelősször tettem hanem ahol másodjára is

2018. febr. 10. 18:34
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Azt viszont remélem tudod, hogy az érettségi bizonyítványodban viszont a legelső eredményed (ez esetben 60%) marad meg. Tehát a BIZONYÍTVÁNYra kapható pontokba ez a régebbi eredmény fog számítani, és csak a konkrétan megnevezett érettségi pontjaiba fog az új eredmény számítani. (ha nem duplázol)
2018. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, szerintem teljesen random, de majd kérdezd meg őket, ha ott jársz, ők biztosan tudnak rá válaszolni.
2018. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Azt viszont remélem tudod, hogy az érettségi bizonyítványodban viszont a legelső eredményed (ez esetben 60%) marad meg. Tehát a BIZONYÍTVÁNYra kapható pontokba ez a régebbi eredmény fog számítani, és csak a konkrétan megnevezett érettségi pontjaiba fog az új eredmény számítani. (ha nem duplázol) "


Ezt sajnos nem értem :(

Tudom h a bizonyítványba 60% marad a 74%-ot is tanusítványba kaptam és azt írtam be a felvibe %:74 tipus: tanusítvány

( a dublázásr azt nem tudom hogy megy soha nem értettem én mindig a felvi kalkulátorba beütöttem a középiskolai utolsó-utolsó előtti év jegyeit + az érettségi jegyeket és úgy tudom a kalkulátor mindig a nekem kedvezőbbet mutatja)


fosz képzésen vagyok jelenleg oda egyrészt elég a 240 másrészt a magyart és angolt számolja most az alapszak " párjára" szeretnék jelentkezni ahol matek/törtit + angolt számolnak se a matek sem a töri nem sikerült fényesen ezért gondoltam h újra csinálnám az angolt és ha minimum 80 % megvan a 280 alap ehez hozzá jön egy OKJ-s képzés + FOSZ

2018. febr. 10. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!