Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudok újra érettségizni...

Hogyan tudok újra érettségizni? Hol tudok jelentkezni?

Figyelt kérdés
Olvastam h a kormányablakban is megtehetem ( holnap szeretném elintézni mivel tudom h csütörtök az utosó nap ) én 4 óráig dolgozom a kormányablak hétfőn 6-ig van többi nap 12-ig és mivel 4-ig dolgozom szerencsésebb lenne ha ott jelentkeznék mivel oda beérek 6-ig viszont nemtudom h ott megmondhatom h én konkrétan melyik iskolába szeretnék jelentkezni ? ( vagy automatikusan oda fognak ahol én annó érettségi bizonyítványt szereztem? mert én NEM oda szeretnék menni onnét elment az akkori angol tanárom másik suliba és oda szerenék jelentkezni ugyanebben a városban van a gimnázium) bemehetnék a suliba is jelentkezni de mivel 4-ig dolgoznom nem valószinű h találok is valakit )
2018. febr. 11. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem kívánságműsor. Ha a kormányhivatalon keresztül jelentkezel, ők fognak beosztani (de nem számít, hogy korábban hol érettségiztél, az számít, most hol jelölnek ki erre helyet).

Ha bemész egy random középiskolába, ott meg nem kötelesek fogadni a jelentkezésed, ha nem állsz velük tanulói jogviszonyban - szóval még ha találsz is ott valakit, akkor is kétesélyes ez a lehetőség. Ha ezt akarod, én felhívnám a kinézett középsulit, és egyeztetnék velük időpontot - bár szerintem a kormányhivatallal jobban jársz.

2018. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

érettségiztem már újra náluk csak most még 2 ponntal le vagyok maradva és ezért szeretném újra ! ( akkor bementem szoltam hogy nem itt érettségiztem de szeretnék javítót tenni befizettem a pénzt semmi gond nem volt és mentem...)

Ha a kormányablakba megyek akkor ők holnap ott helyben meg is mondják nekem holnap h ők melyik iskolát válasszák nekem v azt majd megtudom?

2018. febr. 11. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mondják meg most, majd kiküldik levélben pár héttel az érettségi előtt.
2018. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az nagyszerű inkább akkor megpróbálok jelentkezni a suliban ...
2018. febr. 11. 18:14
 5/5 A kérdező kommentje:
igazán megmondhatnák
2018. febr. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!